Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Alan Xafira Deluxe Resort

Available Rooms

No Rooms Found

Alan Xafira Deluxe Resort

Pozicioni: Alan Xafira Deluxe Hotel është e vendosur në rajonin Turkler. Kjo është përafërsisht 10 km nga qendra e Alanya dhe 5 km nga qendra Conaklija dhe 100 km nga Antalia Aeroporti.

Akomodimi:  Hoteli ka një total prej 804 dhoma.
634 dhoma superiore standarde (37 m2 , 1 dhomë gjumi, 1 banjo, max 3 + 1 person).
126 dhoma familjare (50 m2 , 2 dhoma gjumi, 1 banjo, max 4 + 1 person).
8 dhoma për persona me nevoja të veçanta.

Dhoma familjare posedon 16 Kopshte (53 m2, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, qasje të drejtpërdrejtë në pishinë, max 4 + 1 persona).
18 VIP villa – (120m2 , Bayen, 3 dhoma të fjetjes, dhoma e ndjenjës, banjo me xhakuzi, 3 ballkone / tarraca, max 4 + 1 persona)

Çdo njësi përmban një banjo me një vaskë ose dush, tharëse flokësh, ajër i kondicionuar qëndror, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe ujë mineral plotësohen çdo ditë), kasafortë, TV satelitor dhe muzikë kanale, internet wireless, laminat, ballkon ose tarracë.

Shërbimi: Ultra All Inclusive bufe e hapur – vetë-shërbim, mëngjes i vonë, drekë, darkë, ushqime shtesë në orët e vona të natës, pijet lokale dhe standarde të importuara alkoolike dhe jo-alkoolike, akullore në një kohë të caktuara. A’la Carte restorantet janë në dispozicion me rezervim paraprakisht.

Plazhi: Plazhi privat i hotelit është me guralecë dhe rërë. Ajo është e vendosur rreth 500 metra nga hoteli dhe të ftuarit mund të përdorin anije transport falas çdo 30 minuta në plazh dhe prapa. Karrige në kuvertë, cadra dhe peshqir plazhi janë pa pagesë.

Sport dhe argëtuese: Pishina hapura dhe të mbyllura noti për të rriturit dhe fëmijët, Aqua park, palestër, sauna, banjo turke, volejboll plazhi, pingpong, programit argëtues gjatë ditës, gara në pishinë, në mbrëmje programe argëtuse, mini club për fëmijët nga 4 deri 12 vjet.

Në çmim përfshihen:

• Biletat e aeroplanit ktheyse

• Akomodimi për 7 netë në hotel

• Shërbimi Ultra-All-Inclusive

• Transferi Hotel – Aeroport – Hotel

• Sigurimi i Shëndetit në Udhëtim

• Të gjitha taksat

Policies of Alan Xafira Deluxe Resort

Amenities of Alan Xafira Deluxe Resort

  • Aerobic
  • Aquapark
  • Fitness Center
  • Internet
  • Mini Bar

Guest Reviews (0 reviews)

Kushtet e Sherbimit: Rezervimi: Të gjitha rezervimet mund të bëhen përmes Web faqës, Emailit apo Telefonit të Pushime.com, dhe këto kërkesa merren seriozisht nga ana e stafit tonë duke e konsideruar si të rëndësishme te gjithë procesit nga fillimi i udhëtimit/pushimeve, deri në mbarimin e tyre nga klientët tanë te organizuar në grupe ose individë. Kushtet e rezervimit të shërbimit kanë të vetmin qëllim që të qartësojnë marrëdhëniet klient – agjensi për të evituar ndonjë keqkuptim në lidhje me rezervimin tuaj. Rezervimi është valid vetëm në rastin e konfirmimit nga ana e stafit të Pushime.com Anuilimi Të gjitha shërbimet e rezervuara dallojnë për nga specifikacionet e tyre, rrjedhimisht anulimet e tyre kanë kushtet strikte të vendosura nga tour operatorët e jashtëm. Ju lutemi që për anulimin e rezervimit të shërbimit tuaj të na kontaktoni direkt përmes emailit apo numrave tanë të telefonit. Çmimi: Të gjitha çmimet e ofertave te Pushime.com LLC janë në valuten euro. Mënyra e pageses: Pagesa e rezervimit të shërbimit/produktit nga ana e klientit mund të bëhet përmes: Transferit Bankar në llogaritë e Pushime.com LLC Debit apo Kredit Kartele përmes POS-it në zyret e Pushime.com LLC Para të gatshme (Cash) në zyret e Pushime.com LLC * Te gjitha shpenzimet dhe komisionet bankare duhet te barten nga ana e klientit * Kushtet e lartë cekura në raste të caktuara mund të janë fleksibile duke u bazuar në marrëdhënjen dhe arritjen e marreveshjes në mes klientit dhe kompanisë Pushime.com. Ankesa dhe sygjerime: Për çdo ankesë apo sygjerim tuajin ju lutem na shkurani ne info@pushime.com.

Alan Xafira Deluxe Resort Alanya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: