Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

ASIA BEACH RESORT

Available Rooms

No Rooms Found

POZITA:  Hoteli është i vendosur në Obagonë regjionin, l5 km nga qendra e qytetit Alania dhe 135 km nga aeroporti i Antalias

VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 320 dhoma.Dhoma standarde (28m²- 41m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax); dhoma familjare me shtretër dy katëshe (39m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax); Suita familjare (58 – 74m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.5 + 1pax); Suita  Honey Moon (46-62m², një dhomë gjumi me Jacuzzi, një banjo, max.2pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije të freskëta rimbushen çdo ditë), set për çaj dhe kafe, TV satelitor LCD  dhe kanale  muzikore, WI-FI interneti  pa pagesë, me ose pa ballkon.

 

SHËRBIMI: Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreka, pasdite çaj dhe kafe, darka dhe shërbim gjatë natës të vonë, të gjitha pijet standarde nga importi  dhe  lokale alkoolike dhe jo alkoolike shërbehen  prej orës 10.00  deri në orën 24.00. A’la Carte restoranti  me rezervim paraprak ( vetëm një herë gjatë qëndrimit), akullore në Patisserie, pije në Bar plazhi nga ora 10.00 – 17.30. Nuk përfshihen: pije speciale nga importi , lëngjet frutash të freskëta,  kokteje  speciale, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet në shishe.

 

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor me byfe të hapur A’la Carte restorantet – kuzhinë meksikane, kuzhinë italiane, Lobby bar, Bar pranë pishinës dhe në plazh. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI-FI interneti është pa pagesë

 

PLAZHI: Hoteli posedon plazhin privat me rërë, ka nënkalim për në plazh, shtretërit, ombrellat  dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 

SPORTI DHE ARGËTIMI:Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme  për të rriturit dhe fëmijë, rrËshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, banjo me avull, ping pong, volejboll plazhi ,basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet  ujore, ndriqimi per terent e tenisit,  SPA&Wellness qendra, bilardo, bowling.

Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjet.

 

SHËNIM: Hoteli hapet në Maj 2016

 

 

Për më shumë info:

www.asiabeachresort.com

 

Policies of ASIA BEACH RESORT

Amenities of ASIA BEACH RESORT

  • Aerobic
  • Aquapark
  • Fitness Center
  • Internet
  • Mini Bar

Guest Reviews (0 reviews)

ASIA BEACH RESORT Alanya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: