Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

ASKA JUSTIN BEACH

Available Rooms

No Rooms Found

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Avsalar, 23km nga Alanya dhe 107km nga aeroporti i Antalisë.

 

 

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 248 dhoma. 162 dhoma standarde (24m², max.2+1pax), 76 dhoma standarde në ndërtesën shtesë (Aneks) (24m², max.2+1), 10 dhoma familjare (30m², 4+1). Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me vaskë apo dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizimit, telefon direkt, minibar (me pagesë), arkë (me pagesë), TV satelitor me kanale muzikore, dysheme me qilim, ballkon.

 

Shërbimi: All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes të vonshëm, drekë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, darkë, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore deri në orën 24:00. Me pagesë: pijet e importuara, pijet në shishe, pijet e freskëta të frutave, kafeja Turke, si dhe të gjitha ushqimet dhe pijet pas orës 24:00.

 

Përmbajtja: Restoranti kryesor me bufe të hapur, A’la Carte restorantet: Peshku dhe Meksikan me rezervim paraprak, bar pranë pishinës dhe në plazh, bar për ushqime të lehta dhe Disko. Me pagesë: mjek, floktarë, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, shërbime Rent- A – Car.

 

Plazhi: Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

 

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, qendër fitnesi, banjo Turke, saunë, sportet ujore pa motor, ping-pong, mini futboll, terren për tenis, volejboll plazhi. Me pagesë shtesë: ndriqimi për terren tenisi, masazha, sportet ujore me motor, birilat.

Programe argëtuese gjatë ditës, show programe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë.

www.askahotels.com 

Policies of ASKA JUSTIN BEACH

Amenities of ASKA JUSTIN BEACH

  • Aerobic
  • Aquapark
  • Fitness Center
  • Internet
  • Mini Bar

Guest Reviews (0 reviews)

ASKA JUSTIN BEACH Alanya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: