Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Club Nena

Available Rooms

No Rooms Found

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, ndodhet 80 km larg aeroportit te Antalias dhe Antalia, dhe 15 km larg qendres se Sides.

Rreth hotelit:

Hoteli ka ne total 597 dhoma prej te cilave 284 jane dhoma standarte, 7 dhoma per persona me aftesi te kufizuara, 100 dhoma famlijare (vetem me nje dhome, club), 28 dhoma familjare (me dhome te ndare, club), 178 dhoma standarte ne ndertesen kryesore. Dhomat jane te pajisura me televizor satelitore, telefon, minibar, ajer te kondicionuar, kasaforte, tualet me dush dhe tharese flokesh, ballkon.

Restorante dhe bare :

Ne Restorantin kryesor te hotelit mund te shijoni gatime te larmishme ne mengjes, dreke dhe darke.
Fish restorant – a la carte me prodhime deti te fresketa.
Italian Restorant – a la carte me gatime tradicionale italiane.
Ottoman Restorant – a la carte me gatim tradicionale turke.
Bare : Pool bar, Green bar, Disko bar, Welcome bar, Service bar.

Facilitete :

Hoteli ofron sherbime te meposhtme : pishine te jashtme dhe te brendshme, pishine per femije, miniclub, water slide, salle per mbledhje, shoping center, dyqan lekure, super market, butik, sallon bukurie, sherbim mjekesor, makine me qera, fotograf, salle lojerash, tenis, ping-pong, minifootball, qender fitness, sauna, banjo turke, masazhe dhe trajtime trupi, minigolf, animacione, sporte ujore te motorizuara, bilardo, sherbim lavanderie dhe dry cleaning,

Policies of Club Nena

Amenities of Club Nena

  • Aerobic
  • Aquapark
  • Fitness Center
  • Internet
  • Mini Bar

Guest Reviews (0 reviews)

Club Nena Side, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super