Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Gural Premier Belek

Available Rooms

No Rooms Found

Gural Premier Belek

Rreshqit pa marre fryme neper slitat sfiduese dhe perplasu me force ne uje. Kjo eshte rutina ditore te Gural Premier Belek. Nga anija pirateve, te pishina me rere e deri te rreshqitesja me emrin Twister, parku ujor eshte nje bote magjike per te rritur e femije.Mremjet kane po aq gjalleri me mbremjet gala, festat bue detit dhe baret e shumta. Ne ju keshillojme Irish Pub.

Ultra All Inclusive

Ushqimi te Gural eshte i larmishem, i fresket dhe me specialitete  te perzgjedhura nga Mesdheu dhe bota. Produkte te zgares, te gjitha frutat e stines, embelsira orientale dhe moderne, sallatat dhe mezet jane pjese e pandare e bufese te Gural Premier. Darkave shpesh ka specialitete gurme si mish gjahu, sushi e specialite te tjera aziatike. Restorantet Snack ofrojne fruta , akullore, produkte te zgares, hamburger, pite.

Akuaparku

Fanatiket e emocioneve te forta do te perjetojne nje vrull adrenaline te panderprere ne kete akupark gjigand j 15.000 m2: 5 pishina, 8 rreshqitese pa fund e pa krye per te rritur (Vrima ne hapesire, Vrima e zeze, Rafting, Multislide, Vorbulla e Verdhe, Vorbulla Blu, Kamikaze, Tunel me renie te lire)

Per femijet e te gjitha moshave ka 7 rreshqitese: Oktapodi tresh(3), Minirreshqitese(2), Rreshqitesja e gjelber, Rreshqitesja Blu, dhe nje pishine me rere per bebe. Nje pishine piratesh me mini rreshqitese ne forme gjarperi , breshke apo oktapodi eshte nje monument zbavitjeje per femijet.

Happy Kidsland

Nje klub femijesh ku ata argetohen nga 10:00 deri ne 23:00 nen kujdesin e mbikqyresve te trajnuar. Shfaqje, gara, evente te dizenjuara posacerisht per femije, programe kreative cilesore, minidisko jane disa nga argetimet qe u ofrohen femijeve ne nje ambient perrallor.

Policies of Gural Premier Belek

14:00
12:00

Amenities of Gural Premier Belek

  • Aerobic
  • Aquapark
  • Fitness Center
  • Internet
  • Mini Bar

Guest Reviews (0 reviews)

Gural Premier Belek Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: