Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Litore Hotel Resort & Spa

Available Rooms

No Rooms Found

Eshte e pamundur te mos impresionohesh nga Litore. Nga ballkoni i dhomes tende do te shfaqet nje pamje qe te le pa fryme: plazhi me i bukur i Alanies tashme i perket Litores. Ky rezort pritet te jete nje nga surprizat e kendshme te sezonit veror 2015.

Ultra All Inclusive

Litore e ka marre shume seriozisht sherbimin Ultra All Inclusive duke ofruar nje formule sfiduese: produkte origjinale e te fresketa dhe pije freskuese e alkolike te standarteve te larta(nga Chivas Regal e Ballantines deri te koktejlet verore e Pije energjikeLobby & terrace Bar eshte i hapur 24 oreBaret e tjera ne territorin e hotelit ofrojne snack dhe pije gajte gjithe ditesVaktet bufeDarka mund te porositet me menu ne 2 restorante a la acrate(kuzhine osmane dhe sushiAkullore dhe embelsira gjate gjithe ditesFood Corner me specialitete turke gjate ditesDreka snack ne plazh ose prane pishinesVera, birra dhe pijet freskuese ne restorante sherbehen ne tavolineSherbim frutash te fresketa ne plazh

Plazhi dhe Pishinat

Litore eshte e privilegjuar me pozicion panoramik prane gjirit me te bukur te Alanies; plazh ranor dhe me nje uje te kthjellet2 pishina me nje pamje panoramike mbi plazhBeach & snack barCadrat, shezlongjet, peshqiret – pa pagese

Dhomat

Dhomat standart jane modern, kane hapesire(34-40 m2) dhe pamje nga deti

 • Kondicioner qendror(24 ore)
 • LCD-TV me kanale nderkombetare
 • DVD player
 • Banjo me kabine dushi
 • Tharese flokesh
 • Artikuj higjienike dhe kozmetike
 • Minibar me pije freskuese, pije dietike, lengje frutash, birre, fruta te thata, cockollata (rimbushet cdo dite)
 • Parket laminat
 • Ballkon
 • Kasaforte (pa pagese)
 • WI-FI falas

Policies of Litore Hotel Resort & Spa

Amenities of Litore Hotel Resort & Spa

 • Aerobic
 • Aquapark
 • Fitness Center
 • Internet
 • Mini Bar

Guest Reviews (0 reviews)

Litore Hotel Resort & Spa Alanya, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

 • Business
 • Couples
 • Family
 • Friends
 • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: