Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Orange Country Kemer

Available Rooms

No Rooms Found

Orange Country Kemer

E keni menduar ndonjëherë Amsterdamin në Turqi? Këtë ua mundëson ky hotel tematik i ndërtuar në stilin e ndërtesave të famshme rreth kanalit në Amsterdam. Edhe shërbimi dhe ofertat e shumta do t’ju bëjnë të ndiheni se jeni në Amsterdam.

Pozita: Ky kompleks i përuruar në vitin 2005, ka dalje direkte në det dhe gjendet rreth 250 m larg qendrës së qytetit apo vetëm 10 minuta në këmbë. Nga aeroporti i Antalisë është 55 km larg.

Koha e transferit: rreth 60 minuta.

Akomodimi: Kompleksi i ndërtuar sipas pamjes së qytetit të Amsterdamit posedon më shumë se 539 dhoma.

Recepcion me lobi dhe bar, ashensorë,restorant brenda dhe në tarracë, zona për joduhanxhinj, 9 Restorante A-la Carte, bare, shitore, floktar dhe pishinë të mbuluar.

Jashtë hotelit, në oborrin me pamje të Amsterdamit, ka pishinën me aneks për fëmijë, rrëshqitëse uji me dy vija rrëshqitëse, tarracë për rrezitje si dhe bar pishine.

Mjeku dhe infermierja janë në dispozicion në orë të caktuara. Rent a car.

Plazhi: Plazh rëre i pjerrtë dhe me një shteg për larje. Shtretërit, mbulesat, peshqirët e larjes dhe ombrellat e die-llit në plazh e në pishinë janë në dispozicion pa pagesë.

Dhomat: Hoteli disponon me dhoma moderne dhe të pajisura me banjë/WC, tharëse flokësh, telefon direkt, TV/Sat, minibar, kasafortë, dysheme të shtruar me tepih, klimatizim (në orë të caktura), pjesërisht me ballkone franceze.

Dhomat familjare: kanë pajisje të njëjta si dhomat standarde, por kanë një dhomë shtesë për fjetje.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë

Pa pagesë: Pingpong, qendër për fit­-nes, aerobik, saunë, banjë turke.

Me pagesë: Masazhë, xhakuzi dhe spo­rte ujore që ofrohen nga shitësit e ndryshëm në plazh. Qendër Spa për trajtime zbukurimi.

Argëtimi: Pa pagesë: Internetcafe, internet pa kabllo në pjesën e lobit. Animacion dhe argëtim mbrëmjeve.

Fëmijët: Pishina për fëmijë, miniklubi (4-12 vjeç), dhomë lodrash, shesh lojërash.

Në çmim përfshihen:

• Biletat e aeroplanit ktheyse

• Akomodimi për 7 netë në hotel

• Shërbimi Ultra-All-Inclusive

• Transferi Hotel – Aeroport – Hotel

• Sigurimi i Shëndetit në Udhëtim

• Të gjitha taksat

 

Policies of Orange Country Kemer

Amenities of Orange Country Kemer

Guest Reviews (0 reviews)

Kushtet e Sherbimit: Rezervimi: Të gjitha rezervimet mund të bëhen përmes Web faqës, Emailit apo Telefonit të Pushime.com, dhe këto kërkesa merren seriozisht nga ana e stafit tonë duke e konsideruar si të rëndësishme te gjithë procesit nga fillimi i udhëtimit/pushimeve, deri në mbarimin e tyre nga klientët tanë te organizuar në grupe ose individë. Kushtet e rezervimit të shërbimit kanë të vetmin qëllim që të qartësojnë marrëdhëniet klient – agjensi për të evituar ndonjë keqkuptim në lidhje me rezervimin tuaj. Rezervimi është valid vetëm në rastin e konfirmimit nga ana e stafit të Pushime.com Anuilimi Të gjitha shërbimet e rezervuara dallojnë për nga specifikacionet e tyre, rrjedhimisht anulimet e tyre kanë kushtet strikte të vendosura nga tour operatorët e jashtëm. Ju lutemi që për anulimin e rezervimit të shërbimit tuaj të na kontaktoni direkt përmes emailit apo numrave tanë të telefonit. Çmimi: Të gjitha çmimet e ofertave te Pushime.com LLC janë në valuten euro. Mënyra e pageses: Pagesa e rezervimit të shërbimit/produktit nga ana e klientit mund të bëhet përmes: Transferit Bankar në llogaritë e Pushime.com LLC Debit apo Kredit Kartele përmes POS-it në zyret e Pushime.com LLC Para të gatshme (Cash) në zyret e Pushime.com LLC * Te gjitha shpenzimet dhe komisionet bankare duhet te barten nga ana e klientit * Kushtet e lartë cekura në raste të caktuara mund të janë fleksibile duke u bazuar në marrëdhënjen dhe arritjen e marreveshjes në mes klientit dhe kompanisë Pushime.com. Ankesa dhe sygjerime: Për çdo ankesë apo sygjerim tuajin ju lutem na shkurani ne info@pushime.com.

Orange Country Kemer Kemer, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: