Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Sensitive Premium Resort

Available Rooms

No Rooms Found

Sensitive Premium Resort

POZITAHoteli është e vendosur në Bogazkent, Belek regjionin, 40 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 50 km  larg nga qyteti i Antalias.

VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 402 dhoma. Dhoma standarde (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (48 m², dy dhoma gjumi me derë në mes, një banjo, max.4pax), dhe katër dhoma për  personat  me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të klimatizimit , telefon me dalje direkte, mini bar (pije e freskt dhe ujë rimbushen çdo ditë), ibrik, set per kafe dhe çaj, arke,  dysheme me laminat, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI: Ultra all Inclusive- 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke,darke, ushqim te lehte gjate dites dhe gjatë natës të vonë, 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije, të të gjitha pijet standarde nga  importi  lokale alkoolike dhe jo alkoolike,  akullore pasdite. Nuk përfshihen: pije të speciale nga  importi, verërat  speciale, verërat nga  importi, pijete fresketa, pijet në shishe, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, shërbimi në dhomë

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor me byfe të hapur A’la Carte restorantet – kuzhinë Turke, kuzhinë Italiane, Meksikane dhe Resturant Peshku, bare rreth kompleksit të hotelit Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI-FI interneti zonat e përgjithshme është pa pagesë

PLAZHI: Hoteli posedon plazhin privat me rërë, 300m nga hoteli, shtretërit, ombrellat  dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme  për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, banjo me avull, ping pong,volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet  ujore, SPA&Wellness.

Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 04-12 vjet

Në çmim përfshihen:

• Biletat e aeroplanit ktheyse

• Akomodimi për 7 netë në hotel

• Shërbimi Ultra-All-Inclusive

• Transferi Hotel – Aeroport – Hotel

• Sigurimi i Shëndetit në Udhëtim

• Të gjitha taksat

Kushtet e Sherbimit:

Rezervimi:

Të gjitha rezervimet mund të bëhen përmes Web faqës, Emailit apo Telefonit të Pushime.com, dhe këto kërkesa merren seriozisht nga ana e stafit tonë duke e konsideruar si të rëndësishme te gjithë procesit nga fillimi i udhëtimit/pushimeve, deri në mbarimin e tyre nga klientët tanë te organizuar në grupe ose individë. Kushtet e rezervimit të shërbimit kanë të vetmin qëllim që të qartësojnë marrëdhëniet klient – agjensi për të evituar ndonjë keqkuptim në lidhje me rezervimin tuaj.

Rezervimi është valid vetëm në rastin e konfirmimit nga ana e stafit të Pushime.com

Anuilimi

Të gjitha shërbimet e rezervuara dallojnë për nga specifikacionet e tyre, rrjedhimisht anulimet e tyre kanë kushtet strikte të vendosura nga tour operatorët e jashtëm.

Ju lutemi që për anulimin e rezervimit të shërbimit tuaj të na kontaktoni direkt përmes emailit apo numrave tanë të telefonit.

Çmimi:

Të gjitha çmimet e ofertave te Pushime.com LLC janë në valuten euro.

Mënyra e pageses:

Pagesa e rezervimit të shërbimit/produktit nga ana e klientit mund të bëhet përmes:

Transferit Bankar në llogaritë e Pushime.com LLC

Debit apo Kredit Kartele përmes POS-it në zyret e Pushime.com LLC

Para të gatshme (Cash) në zyret e Pushime.com LLC

* Te gjitha shpenzimet dhe komisionet bankare duhet te barten nga ana e klientit

* Kushtet e lartë cekura në raste të caktuara mund të janë fleksibile duke u bazuar në marrëdhënjen dhe arritjen e marreveshjes në mes klientit dhe kompanisë Pushime.com.

Policies of Sensitive Premium Resort

Amenities of Sensitive Premium Resort

  • Aerobic
  • Aquapark

Guest Reviews (0 reviews)

Sensitive Premium Resort Belek, Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo

Watch Dragon ball super

%d bloggers like this: