Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Turqi

Akomodimet e fundit

0 reviews

Pozita: Hoteli gjendet në regjionin Okurcalar, 30km nga Alanya dhe 95km nga aeroporti i Antalisë.     Vendosja: Te gjitha dhomat janë në ndërtesën

avg/night0.00€ SELEKTO

ASKA JUSTIN BEACH Alanya Turqi

0 reviews

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Avsalar, 23km nga Alanya dhe 107km nga aeroporti i Antalisë.     Vendosja: Hoteli posedon

avg/night0.00€ SELEKTO

ASIA BEACH RESORT Alanya Turqi

0 reviews

POZITA:  Hoteli është i vendosur në Obagonë regjionin, l5 km nga qendra e qytetit Alania dhe 135 km nga aeroporti i

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Bogazkent, 40km prej aeroportit të Antalisë dhe 50km prej qendrës   së Antalisë.  

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Rubi Platinium Spa, Resort & Suits RUBI PLATINIUM SPA, RESORTS & SUITS  Hoteli është i vendosur në Incekum, në regjionin

avg/night0.00€ SELEKTO

Sirius Deluxe Hotel Alanya Turqi

0 reviews

Sirius Deluxe Hotel Pozita: Sirius Deluxe Hotel është i vendosur në rajonin Turkler. Rreth 20 km larg nga qendra e

avg/night0.00€ SELEKTO

Q Premium Resort Alanya Turqi

0 reviews

Q Premium Resort HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 në një hapësirë prej 14 000 m2. Posedon 350 dhoma, 283 dhoma

avg/night0.00€ SELEKTO

Wow Kremlin Palace Antalya Turqi

0 reviews

Wow Kremlin Palace Pozita: Hoteli shtrihet në plazhin e mrekullueshëm, 20 km nga aeroporti dhe 30 km nga qendra e Antalias.

avg/night0.00€ SELEKTO

Kilikya Resort Camyuva Antalya Turqi

0 reviews

Kilikya Resort Camyuva Pozita: Hoteli i udhëhequr nga një menaxhment profesional, shtrihet direkt në plazh. Larg Kemerit vetëm 10 km, në

avg/night0.00€ SELEKTO

Armonia Hotel Bodrum Turqi

0 reviews

Armonia Hotel Hoteli ndodhet në regjionin e bukur të Yakiçiftlik Bay në Bodrum. Ky resort përmban pishina të mëdha dhe kopshte me

avg/night0.00€ SELEKTO

Kamelya K Club Antalya Turqi

0 reviews

Kamelya K Club Kamelya Hotel Kompleksi përbëhet nga dy hotele – kamelya Fulya dhe Selin kamelya dhe një qendër pushimi Kamelya

avg/night0.00€ SELEKTO

Eftalia Village Hotel Alanya Turqi

0 reviews

Eftalia Village Hotel Ky hotel i shkëlqyeshëm gjendet në një lokacion fantastik dhe ofron të gjitha komoditetet që ju i

avg/night0.00€ SELEKTO

Kamelya K Club Antalya Turqi

0 reviews

Kamelya K Club Kamelya Hotel Kompleksi përbëhet nga dy hotele – kamelya Fulya dhe Selin kamelya dhe një qendër pushimi Kamelya

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Papillon Ayscha Resort & Spa Jemi te emocionuar qe Papillon Ayscha tashme eshte pjese e hoteleve tona ekskluzive. Resorti ka

avg/night0.00€ SELEKTO

Papillon Zeugma Hotel Belek Turqi

0 reviews

Papillon Zeugma Hotel Zeugma Relaxury  kete sezon hap dyert per pushuesit i rindertuar me nje interior modern. Plazhi ranor, pishinat

avg/night0.00€ SELEKTO

Q Premium Resort Alanya Turqi

0 reviews

Q Premium Resort HOTELI: I ndërtuar në vitin 2011 në një hapësirë prej 14 000 m2. Posedon 350 dhoma, 283 dhoma

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Royal Asarlik Beach Hotel Hoteli ndodhet 1 minutë larg nga plazhi. Royal Asarlik Hotel është një vend i shkëlqyer për pushimet

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Golden Age Hotel Hoteli ndodhet 2 minuta ecje larg plazhit. Hoteli përmban plazhin privat, pishinë të jashtme dhe të brendshme.

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Latanya Park Resort Hoteli ndodhet në regjionin e bukur të Yakiçiftlik Bay në Bodrum. Ky resort përmban pishina të mëdha dhe kopshte

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Rixos Premium Bodrum Rixos Premium Bodrum posedon 2 pishina të jashtme me shërbim të plotë në qendrën SPA, tretmane bukurie,

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Wow Bodrum Resort Hoteli ndodhet 3 minuta ecje nga plazhi. WoW Bodrum posedon hamam tradicional, qendrën SPA, tretmane alternative për

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Kervansaray Bodrum Kervansaray Bodrum gjendet pjesën Zeytinlikahve Torba, menjëhere pranë detit, vetëm 11 km larg Bodrumit dhe 21 km nga aeroport

avg/night0.00€ SELEKTO

Crystal Green Bay Resort & Spa Crystal Green Resort ndodhet 12km larg qytetit të Bodrumit dhe përmban plazhin e vet

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Yelken Mandalinci Hoteli ndodhet 3 minuta larg në këmbë nga plazhi. Në vete përmban një plazh 100 m privat. Mysafirët

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Diamond of Bodrum Diamond of Bodrum është i vendosur në qendër të Bodrumit, ku mysafirët do të kenë mundësinë të

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Voyage Bodrum Përjetoni shërbimin e klasit botëror në Voyage Bodrum Hotel – Vetëm për të ritur 16+ I vlerësuar si një nga

avg/night0.00€ SELEKTO

Royal Wings Hotel Antalya Turqi

0 reviews

Royal Wings Hotel Hoteli i kategorisë së lartë, në plazhin me rërë ngjyrë ari të Laras, me mundësi të shumta

avg/night0.00€ SELEKTO

Adam and Eve Antalya Turqi

0 reviews

Adam and Eve Një ndër vendet më speciale në botë për nga disajni, arkitektura, akomodimi dhe shërbimi i klasit të

avg/night0.00€ SELEKTO

Crystal Water World Antalya Turqi

0 reviews

Crystal Water World Ky hotel krijoi një bote ujore afër ujit të kristaltë mediteran në qytetin Bogazkent të Belekut. Pozia: Hoteli

avg/night0.00€ SELEKTO

Water Side Resort Antalya Turqi

0 reviews

Water Side Resort POZITA: Hoteli është e vendosur në Titreyengol regjionin, 70 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 7 km

avg/night0.00€ SELEKTO

Sunmelia Beach Resort Antalya Turqi

0 reviews

Sunmelia Beach Resort POZITA: Hoteli është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti  Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat.

avg/night0.00€ SELEKTO

Starlight Thalaso & Spa Antalya Turqi

0 reviews

Starlight Thalaso & Spa Pozita: Hotel i mrekullueshëm tërësisht i renovuar këtë vit, ndodhet 75 km nga aeroporti i Antalias dhe

avg/night0.00€ SELEKTO

Royal Alhambra Palace Antalya Turqi

0 reviews

Royal Alhambra Palace Royal Alhambra Palace, hotel i ri lukzos, i ndërtuar në Side. Posedon 5 yje dhe ka shërbim

avg/night0.00€ SELEKTO

Ak-ka Alinda Hotel Antalya Turqi

0 reviews

Ak-ka Alinda Hotel I vendosur në gjirin e mrekullueshëm të Kirisit, me pamje nga vargmalet e Taurusit, ky hotel i

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Crystal Admiral Resort Suites & Spa Godinë elegante, oborr elegant me kompleksin e pishinave, plazhi i mrekullueshëm me rërë të

avg/night0.00€ SELEKTO

Titanic Deluxe Belek Antalya Turqi

0 reviews

Titanic Deluxe Belek Ky hotel i hapur në pranverën e këtij viti, me krenari mban emrin Titanic Deluxe, i shtrirë

avg/night0.00€ SELEKTO

Delphin Be Grand Resort Antalya Turqi

0 reviews

Delphin Be Grand Resort Delphin Be Grand Resort 5* Lara – Antalya Pozita: Delphin Be Grand Resort ndodhet në regjionin Lara,

avg/night0.00€ SELEKTO

Akka Antedon Turqi

0 reviews

Akka Antedon Pozita: Një kompleks shumë i bukur i cili gjendet në qendër të një kopshti të mirëmbajtur, drejtpërdrejt në plazhin

avg/night0.00€ SELEKTO

IC Green Palace Antalya Turqi

0 reviews

IC Green Palace Ky hotel, pjesë e rrjetit IC Hotels, i shtrirë një hapsirë prej 94.240 m2 me plazhin rreth

avg/night0.00€ SELEKTO

Wind of Lara Antalya Turqi

0 reviews

Wind of Lara Pozita: Ndodhet 19 km nga qendra e Antalias dhe 12 km nga Aeroporti i Antalias. Akomodimi: Ky hotel i

avg/night0.00€ SELEKTO

Mukarnas Spa Resort Antalya Turqi

0 reviews

Mukarnas Spa Resort Pozita: Mukarnas Spa Resort Hoteli ndodhet në regjionin Okurcalar, 90km nga aeroporti I Antalya. Akomodimi: Numri total I dhomave

avg/night0.00€ SELEKTO

Sea Planet Resort & Spa Antalya Turqi

0 reviews

Sea Planet Resort & Spa Pozita: Sea Planet Resort & Spa gjendet ne regjionin e Kizlot. Gjendet 12 km prej

avg/night0.00€ SELEKTO

Eftalia Aqua Resort Alanya Turqi

0 reviews

Eftalia Aqua Resort 2 Femije deri ne 13 vjeq falas! Nisja me 06.06.2017 Ky hotel i shkëlqyeshëm gjendet në një

avg/night0.00€ SELEKTO

Raymar Resort Side Side Turqi

0 reviews

Raymar Resort Side Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Alara, 36 km nga Alania dhe 90km nga Aeroporti i Antalias.

avg/night0.00€ SELEKTO

Miracle Resort Hotel Antalya Turqi

0 reviews

Miracle Resort Hotel Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 12 km nga aeroportit i Antalisë dhe 11km nga qendra

avg/night0.00€ SELEKTO

Gural Premier Belek Belek Turqi

0 reviews

Gural Premier Belek Rreshqit pa marre fryme neper slitat sfiduese dhe perplasu me force ne uje. Kjo eshte rutina ditore te

avg/night0.00€ SELEKTO

Vera Mare Antalya Turqi

0 reviews

Vera Mare Pozita: Vera Mare Resort, i hapur në vitin 2008 dhe ndodhet drejtpërsëdreti në plazhin me rërë, vetëm 45

avg/night0.00€ SELEKTO
0 reviews

Sensitive Premium Resort POZITA: Hoteli është e vendosur në Bogazkent, Belek regjionin, 40 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 50 km  larg nga qyteti

avg/night0.00€ SELEKTO

Royaj Taj Mahal Side Turqi

0 reviews

Royaj Taj Mahal Pozita: Ky hotel i ëndërrave është ndërtuar në 40000 m2, ndodhet 5 km nga qendra e qytetit të

avg/night0.00€ SELEKTO

Orange Country Kemer Kemer Turqi

0 reviews

Orange Country Kemer E keni menduar ndonjëherë Amsterdamin në Turqi? Këtë ua mundëson ky hotel tematik i ndërtuar në stilin

avg/night72.00€ SELEKTO

Watch Dragon ball super