Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

Hotel Siam Elegance & SPA 5* UAI, Belek- Turqi

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
5 star
Turqi
+383 38 707 111
Boğazkent Mahallesi, 50. Sk, 07552 Boğazkent Belediyesi/Serik/Serik/Antalya, Turkey
5 nights

Viti i Ri ne Antalya 2019!
⋙ Hotel Siam Elegance & SPA 5* UAI, Belek- Turqi!
⋙ 4 netë/ 5 ditë me Galla Darkë, vetem prej 399 euro

🔴 Në çmim përfshihet:
Bileta e aeroplanit
Transferi: aeroport – hotel – aeroport
Akomodimi në hotel 4 netë ultra all inclusive
galla darka
Taksat e aeroportit.
⋙ Per me shume info:

: 038 707 111
: 045 707 111
: 049 707 111
📱: +38345707111 (Viber)
: info@travelplus-ks.com
Web: www.travelplus-ks.com

Policies of Hotel Siam Elegance & SPA 5* UAI, Belek- Turqi

Amenities of Hotel Siam Elegance & SPA 5* UAI, Belek- Turqi

Guest Reviews (0 reviews)

Hotel Siam Elegance & SPA 5* UAI, Belek- Turqi Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo