Travel Plus- Pushime dhe UdhetimeTravel Plus- Pushime dhe Udhetime
Forgot password?

TULIP CITY TAKSIM HOTEL 4*

Available Rooms

No Rooms Found
Hotel
4 star
Turqi
Asmalı Mescit Mahallesi, Meşrutiyet Cd. No:95, 34430 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
+383 38 707 111
2 nights

VJESHTË NË STAMBOLLIN MAGJIK

TULIP CITY TAKSIM HOTEL 4*

Nisja me datën 26.10.2018 (në ora 09:25)
Kthimi me datën 28.10.2018 ( në ora 19:00)

245€ Për person në dhomë dyshe
Akomodimi në hotel me mëngjes
2 Netë/ 3 Ditë

Në çmim janë të përfshira:
🔸Biletat e avionit me Turkish Airlines Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
🔸Transferi Aeroport – Hotel – Aeroport
🔸Taksat e aeroportit
🔸Akomodimi në Hotel
🔸Dhome standarde

Për rezervime kontakto:
038 707 111
049 707 111
045 707 111
Viber +383 45 707 111
info@travelplus-ks.com

Policies of TULIP CITY TAKSIM HOTEL 4*

Amenities of TULIP CITY TAKSIM HOTEL 4*

Guest Reviews (0 reviews)

TULIP CITY TAKSIM HOTEL 4* Turqi

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo